Nákupný košík

PREDAJŇA
+421 907 772 454

RECEPCIA (NONSTOP)
+421 45 52 44 600

Hlavné menu

Chcete nás kontaktovať?

Zavolajte nám

Sociálne siete

O nás

Predajňa tradičných slovenských výrobkov.

PREDAJŇA TRADIČNÝCH SLOVENSKÝCH VÝROBKOV

     Súčasťou areálu Masarykovho dvora je aj predajňa, v ktorej predávame tradičné výrobky Podpoľania, napríklad mliečne výrobky z nášho dvora alebo z mliekarne Koliba z Hriňovej ako syry, jogurty, maslo, mlieko, ďalej máme v ponuke mäsové výrobky z našej rozrábky mäsa z našich fariem, čerstvé pečivo a ďalšie potraviny. Nájsť u nás môžete aj drevené a rôzne iné suveníry z podpolianskeho regiónu. No v neposlednom rada tu máme pre Vás našu najnovšiu NOVINKU z nášho vlastného remeselného pivovaru, naše pivká 🙂 ako napríklad IPA 14˚  alebo svetlý Ležiak 12˚  či polotmavý Ležiak 10˚.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – Piatok6:30 – 17:00
Sobota 8:00 – 15:30
Nedeľa8:00 – 12:00

Regionálny produkt Podpoľanie®

Kvalitné produkty z nášho regiónu, ktoré vznikajú pod rukami miestnych ľudí majú svoj neopakovateľný charakter, ktorý je daný prírodným a kultúrnym bohatstvom, históriou a tradíciami miestnych obyvateľov, ktoré sú často jedinečné a typické pre ten ktorý región.
 
Región PODPOĽANIE patrí medzi najsvojráznejšie regióny na Slovensku. Táto očarujúca podhorská krajina vyniká prírodnými zaujímavosťami, množstvom lesov, potokov a minerálnych prameňov, ale aj jedinečnou a stále živou ľudovou kultúrou. Mestá, obce Podpoľania a laznícke usadlosti rozptýlené na úpätí Poľany ponúkajú jedinečnú nedotknutú prírodu, stretnutia s tradíciami a čaro vidieckeho života. 
 
Označenie regionálny produkt Podpoľanie získala aj naša rozrábka mäsa – výroba čerstvého, chladeného alebo mrazeného mäsa
(divinové, bravčové, hovädzie a baranie mäso) všetky tieto produkty si môžete zakúpiť v našej predajničke, alebo si v našej reštaurácii, vychutnať jedlá pripravené z tohto domáceho mäska.
 
Čas dodania tovaru

Štandardne 7:30-9:00 hod.

Minimálna objednávka

Dovoz nad 15 Eur s DPH

100 % Slovenské výrobky

Výber z toho najlepšieho

100% bezpečný nákup

Platba v hotovosti

www.predajnickaumasaryka.sk 2020